شروع به کار نمایندگی فروش محصولات شرکت آمیکو در شهر سنندج

500x313 1403 02 17

پنجاه و یکمین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات ارس خودرو دیزل (آمیکو) در مرکز استان کردستان شهر سنندج با مدیریت مهندس توکلی آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو)، طی مراسمی که روز دوشنبه دهم اردیبهشت ماه با حضور مدیران ارشد دفتر مرکزی شرکت آمیکو، مسئولان استانی و جمعی از معدن داران، شرکت های حمل و نقل و سرمایه گذاران برگزار شد، نمایندگی 2203 توکلی در شهر سنندج فعالیت خود را آغاز کرد.
این نمایندگی به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی و نزدیکی به محورهای ترانزیتی و مرزی و همچنین نبود نمایندگی عرضه محصولات آمیکو در شعاع 250 کیلومتری خود، دارای ظرفیت های بالای فروش و عرضه خدمات و محصولات است. همچنین بر اساس نیازسنجی های صورت گرفته وجود صنایع مختلف، معادن و محورهای اصلی کشور و جاده های ترانزیتی امکان بهره برداری ویژه از محصولات سبک و سنگین شرکت آمیکو در راستای توسعه اشتغال و رونق کسب و کارهای مرتبط با حوزه حمل و نقل در این منطقه پیش بینی می شود.
لازم به ذکر است، نمایندگی 2203 شرکت آمیکو در شهر سنندج با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه عرضه خودرو و خدمات پس از فروش، سابقه همکاری با شرکت های ایران خودرو، سیتروئن و سایپا دیزل را در کارنامه خود دارد و هم اکنون به عنوان پنجاه و یکمین نمایندگی آمیکو عرضه محصولات و خدمات پس از فروش این شرکت را نیز برعهده خواهد گرفت.
مشتریان گرامی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به آدرس: سنندج. میدان سهروردی، بلوار معلم،  ساختمان توکلی مراجعه و یا با شماره تلفن 08733181001_2 تماس حاصل فرمایند.
 

© تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی آمیکو محفوظ است.

united kingdom flag animation