007

هنر طراحی

آسنا؛ پیکاپ جذاب بازار آفرود ایران

طراحی خودرو موضوعی تخصصی است که انواع مختلفی از مهندسی، ایمنی، هوش تجاری و استعدادهای خلاق را در خود جای داده است. هنر طراحی خودرو به خودروهای سبک خلاصه نمی‌شود، بلکه شامل تمام اشکال دیگر وسایل حمل‌ونقل چرخ‌دار نیز می‌شود. طراحی خودرو هنری پویا و همیشه در حال تغییر است

اتفاق خوبی که در طراحی محصولات آمیکو دیده می‌شود، استفاده از طیف وسیع رنگ‌ها و خلاص شدن از رنگ‌های کسل‌کننده همیشگی است. آمیکو بارنگ‌های خاص و چشم‌نواز توانسته است دید مردم را تغییر دهد تا کمی از رنگ‌های همیشگی سفید و مشکی فاصله بگیرند.

خداوند انسان‌ها را با تفاوت‌های فردی آفریده است، طبیعت را رنگارنگ خلق کرده است و در هر انسانی سرشتی نهاده است. هر رنگ مثل چراغی است که انسان را به سمت‌وسوی ویژگی‌های فردی‌اش راهنمایی می‌کند. آفریدگار هستی، شب را همچون پرده‌ای سیاه‌رنگ جلوی خورشید کشیده است تا هرروز با طلوع خورشید، رنگ زندگی و موفقیت را دوباره به انسان یادآوری کند.

عشق و خون را به رنگ سرخ درآورد تا شدت، حرارت، شور، هیجان و امید را برانگیزد. آسمان و دریا را آبی نمود تا لطافت و زیبایی، آرامش و آرام گرفتن امواج سهمگین زندگی را بعد از طوفان ناملایماتی‌ها به انسان بیاموزد. یقیناً هر رنگی در جهان هستی نشانه‌ای است به‌سوی زندگی.

آمیکو نیز با احترام به حق انتخاب مشتریان عزیز، تنوع گسترده‌ای برای آسنا در نظر گرفته است که می‌تواند توقع هر سلیقه‌ای را برآورده سازد.

از سویی دیگر ابعاد بزرگ آسنا که آن را در سگمنت پیکاپ‌های بزرگ قرار می‌دهد، در کنار طراحی جذاب و تهاجمی چهره بسیار باابهت و متفاوتی را برای این خودرو به ارمغان آورده است. فضای داخلی آسنا نیز نسبت به طراحی کابین سایر پیکاپ‌های موجود در ایران به‌مراتب زیباتر و لوکس‌تر است. فضای بار بزرگ و کابین جادار، متریال باکیفیت و ارگونومی بسیار خوب از دیگر مزایای این خودرو آفرود غول‌پیکر است.

© تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی آمیکو محفوظ است.

united kingdom flag animation