006

نوآوری‌ ها

آمیکو پیشرو در مسیر ارتقای تکنولوژی در صنعت خودرو و قطعات
صنعت خودرو یک غول همیشه در حال تکامل از قدرت و عملکرد است. همانند سایر صنایع، فناوری های دنیای خودرو نیز نسبت به گذشته به‌طور تصاعدی رشد کرده است و هر اختراعی الهام‌بخش نوآوری‌های بعدی است و هرروز پیشرفت‌های جدیدی ظاهر می‌شوند. پیشرفت‌های مبتنی بر فناوری، چگونگی واکنش بازیگران صنعت خودرو به تغییر رفتار مصرف‌کننده، شیوه تولیدات محصولات را نسبت به گذشته بسیار متحول کرده است.
اغلب، نگاه کردن به گذشته حیاتی‌ترین قدم برای شروع تغییرات آینده است.
شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) ازجمله شرکت‌های است که درزمینهٔ تولید خودروهای تجاری فعال است و تولید محصولات باکیفیت نشان از همراهی و تلاش متخصصین این شرکت با روندهای روز صنعت خودروسازی دارد.
طراحی کامیون آمیکو 2631 یورو 5 که به دست مهندسین و طراحان گروه صنعتی آمیکو انجام‌شده است، در نوع خود منحصربه‌فرد هست. سبک طراحی این کامیون مانند کامیون‌های اروپایی بدون دماغه است و نمای جلوی خودرو از جلو موجب جذابیت این خودرو سنگین شده است. همچنین در بخش فنی تولیدات آمیکو نیز شاهد تغییرات و پیشرفت هستیم به‌گونه‌ای که کامیون 2631 یورو 5، نسخه ارتقا یافته مدل یورو 2 است که بهبود زیادی در عملکرد پیشرانه و سیستم تعلیق و توانایی باربری آن صورت پذیرفته است.
درنهایت این‌که به‌رغم شدید بودن رقابت در بازار خودرو، آمیکو توانسته است هم در بازار خودروهای کار و تجاری و هم با آسنا در بازار پیکاپ موفق عمل کند.

© تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی آمیکو محفوظ است.

united kingdom flag animation