social responsibility1

مسئولیت اجتماعی و اخلاقی

اخیراً، مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها چیزی بیشتر از بشردوستی تلقی می‌شود. مسئولیت اجتماعی (CSR) به کسب‌وکارها و شرکت‌های بزرگ و کوچک اجازه می‌دهد تا تغییرات مثبتی در جامعه اعمال کنند. مسئولیت اجتماعی نظریه‌ای اخلاقی است که در آن افراد یا سازمان‌ها را در قبال انجام ‌وظیفه مدنی خود در جامعه مسئول می‌داند و از این طریق بین رشد اقتصادی، رفاه جامعه و محیط ‌زیست تعادل برقرار می‌سازد. زمانی است که شرکت‌ها تصمیم می‌گیرند کاری را نه‌تنها برای سود نهایی خود بلکه برای حفظ این تعادل انجام ‌دهند، رسالت مسئولیت اجتماعی به معنی واقعی خود محقق می‌شود.

برای هزاره‌ها و نسل Z، شرکت‌های مسئولیت‌پذیر اجتماعی مهم‌تر هستند و هر چه شرکت مسئولیت اجتماعی بیشتری داشته باشد، جامعه و مصرف‌کنندگان از آن حمایت بیشتری می‌کنند.

آمیکو مسئولیت اجتماعی خود را نه‌تنها از طریق تولید محصولاتی استاندارد و سازگار با محیط‌زیست، بلکه به‌واسطه فعالیت‌های امدادی و خدمات‌رسانی در شرایط اضطراری نیز انجام می‌دهد. این شرکت همچنین از منظر اجتماعی، مزایایی را برای حمایت از کارمندان و خانواده‌های خود ارائه می‌دهد.

امدادرسانی به سیل‌زدگان مناطق صعب‌العبور لرستان و شرکت در عملیات امداد و نجات کوهنوردان مفقودشده در کوه‌های کامتال نمونه‌هایی از اقدامات آمیکو در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت است.

© تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی آمیکو محفوظ است.

united kingdom flag animation