012

خدمات پس از فروش

امروزه خدمات پس از فروش به بخشی جدایی‌ناپذیر از فرایند بازاریابی و فروش در صنعت خودرو تبدیل شده است. خدمات پس از فروش شامل تامین قطعات یدکی، خدمات نگهداری و سرویس‌های دوره‌ای می‌شود.

مشتریان در هنگام خرید خودرو، در دسترس بودن قطعات یدکی اصلی و مکانیک‌های آموزش‌دیده را به‌عنوان یک عامل کلیدی در مرحله تصمیم‌گیری‌شان در نظر می‌گیرد. شرکت‌های خودروسازی، در پس هر مدلی که به بازار معرفی می‌کنند، به دنبال دستیابی به وفاداری مشتری و ایجاد برتری نسبت به سایر رقبا هستند. کلید حفظ مشتری و جلب رضایت آن‌ها، در ارائه خدمات پس از فروش استثنایی نهفته است. ازاین‌رو هدف آمیکو از تمرکز بر ارائه خدمات پس از فروش مطلوب، جلب رضایت مشتری و ایجاد آگاهی از برند در بازار خودرو است.

مرکز خدمات پس از فروش آمیکو، به‌منظور ارائه خدمات پس از فروش خودروهای تولیدی این شرکت تأسیس‌شده است و با انجام اقدامات زیربنایی زمینه ارائه خدمات پس از فروش مناسب را در راستای احترام به حقوق مشتریان فراهم نموده است. در حال حاضر این شرکت از طریق واحد امداد خودرو سایر، تأمین قطعات یدکی اصلی، توسعه شبکه فراگیر نمایندگی‌های مجاز، تأکید بر آموزش کارکنان متخصص و ایجاد زیرساخت‌های لازم در راستای جلب رضایت بیشتر مشتریان گام برمی‌دارد.

برخی از راه‌کار‌های خدمات پس از فروش آمیکو در جهت جلب رضایت مشتریان

خدمات آنلاین

هیچ مشتری نمی‌خواهد در صف‌های طولانی بیرون مرکز خدمات مشتریان منتظر بماند. همچنین مراجعه‌های برنامه‌ریزی نشده به مرکز خدمات مشتریان می‌تواند باعث تأخیر در ارائه خدمات شود و به‌سادگی یک مشتری خوشحال را به مشتری ناامید تبدیل کند. آمیکو با راه‌اندازی پرتال خدمات مشتریان آنلاین، امکان دسترسی به بخش‌های پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش و نوبت دهی را آسان‌تر و سریع‌تر ساخته است.

مرکز تماس مشتریان

محرک اصلی در دستیابی به رضایت مشتری، ایجاد روابط قوی با مشتریان است. تعامل شخصی برای ایجاد پیوند با مشتری و ایجاد احساس ارزشمندی در آن‌ها ضروری است. امکان دسترسی آسان مشتریان به مرکز تماس برای حل مشکلات و یا دریافت راهنمایی یکی از راهکارهای آمیکو در جهت جلب رضایت مشتریان است. کلیه مشتریان آمیکو می‌توانند از طریق شماره 02148019 به کارشناسان بخش فروش و یا واحد مشتریان آمیکو ارتباط برقرار کنند.

شبکه گسترده نمایندگی‌های مجاز

نمایندگی‌های مجاز آمیکو در سراسر کشور با بهره‌گیری از تکنسین‌های آموزش‌دیده و دستگاه‌های پیشرفته آماده ارائه خدمات به خودروهای آمیکو هستند..

تأمین قطعات اصلی

آمیکو تجربه خوبی در مورد توزیع قطعات یدکی دارد و یکی از اولین شرکت‌هایی است که سیستم تحویل سریع تا درب نمایندگی را راه‌اندازی نموده است. همه قطعاتی که امروز در شبکه تأمین آمیکو و خدمات پس از فروش وجود دارد، تمامی تست‌های کیفی و ایمنی را در ایران و خارج از کشور با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند. قیمت قطعات یدکی آمیکو در بازار کاملاً رقابت‌پذیر بوده و با توجه به کیفیت مناسب و گارانتی در نظر گرفته‌شده بهترین انتخاب برای مشتریان خواهد بود. به مشتریان توصیه می‌شود با توجه به وجود قطعات تقلبی و غیراستاندارد در بازار خرید خود را تنها از شبکه مجاز نمایندگی‌های آمیکو انجام دهند.

© تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی آمیکو محفوظ است.

united kingdom flag animation