010

توسعه فناوری خودرو

راه حل‌هایی خلاقانه برای حرکت و جابه‌جایی در آینده

با رشد و تکامل جمعیت، ما با چالش‌های حرکتی جدیدی مواجه شده‌ایم. مناطق شهری در حال گسترش هستند و تراکم ترافیک در آن‌ها رو به افزایش است. امروزه با تعداد بیشتری از وسایل نقلیه در جاده‌ها روبرو هستیم که نیاز به ایمنی راننده و سرنشین را نسبت به گذشته به موضوع مهم‌تری تبدیل کرده است. از سویی با توجه به خطرات زیست‌محیطی نیاز بیشتری به یافتن راه‌حل‌هایی برای کاهش سطح آلودگی هوا و صدا وجود دارد.

تحرک ما در حال گذار است. امروزه، به‌طور فزاینده‌ای تحرک را به‌عنوان یک سیستم شبکه‌ای که در آن مرزهای بین حمل‌ونقل عمومی و فردی محوشده است، بهتر درک می‌کنیم. افزایش آگاهی زیست‌محیطی و الزامات بهره‌وری منابع، نیاز به توسعه فن‌آوری‌های جدیدی در تحرک و البته صنعت خودروسازی دارد. ازنقطه‌نظر فنی و سازمانی، تحرک الکتریکی و رانندگی جزء ضروری تحرک در آینده است.

فناوری خودرو به حدی با سرعت پیشرفت کرده است که خودروهای امروزی به کامپیوتر‌های چرخ‌‌دار بیشتر شبیه هستند تا وسایل حمل‌ونقل. اما فناوری‌های جدید علیرغم گستردگی و تنوعشان در یک‌چیز مشترک هستند، آن‌ها باید ایمن و قابل‌اعتماد کار کنند.

شرکت آمیکو به‌عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌هایی متعهدانه نسبت به رعایت حقوق مشتریان و اصول زیست‌محیطی، درزمینهٔ تبدیل‌شدن به شریک نوآوری در صنعت خودرو آینده، به دنبال تقویت قابلیت‌های خود به‌عنوان یک خودروساز متخصص در صنعت خودرو است.

آمیکو نیز همگام با این تغییرات و تمرکز بر روندهای بازار خودروها به توسعه راه‌حل‌های فناورانه به‌منظور خلق تجربه‌های جدید ادامه خواهد داد. شکوفایی، رشد و پیشرفت‌های تکنولوژیکی منجر به جامعه‌ای متحرک‌تر و گزینه‌های جدید تحرک می‌شود.منتظر نوآوری‌ها و تولیدات خلاقانه بیشتری از شرکت آمیکو باشید.

© تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی آمیکو محفوظ است.

united kingdom flag animation