009

تجربه جدید از رانندگی

آسنا، مجهز به سیستم ترمز هیدرولیکی با خلاء کمکی

آسنا (آمیکو) مجهز به سیستم ترمز هیدرولیکی با کمک خلایی است. کالیپرهای 4 پیستونی در چرخ های جلو ضمن اعمال نیروی ترمز قوی و قابل اطمینان باعث جلوگیری از حرارت، تابیدگی و استهلاک زود هنگام دیسک ها، می شود.

علاوه بر این، در کنار سیستم ترمز کاسه‌ای به کار گرفته‌شده در چرخ‌های عقب و همچنین استفاده از سیستم کنترلی ضد قفل (ABS) استفاده از سیستم توزیع الکترونیکی نیروی ترمز (EBD) باعث می‌شود ترمزهای این خودرو به یکی از قدرتمندترین و قابل‌اطمینان‌ترین سیستم‌ها در ردیف خودروهای پیکاپ تبدیل شود. با توجه به بررسی‌های میدانی که از سال 1396 به‌صورت رسمی در مورد سیستم ترمز این محصول انجام شده است، حتی یک مورد خطاهای ناشی از عملکرد نامناسب ترمز آسنای آمیکو گزارش و ثبت نگردیده است.

پیکاپ آسنا با استاندارد یورو 5

پیکاپ آسنا مجهز به پیشرانه 4 سیلندر میتسوبیشی با حجم موتور 2400 سی‌سی، 143 اسب بخار قدرت و گشتاور 210 نیوتن متر و گیربکس 6 دنده (1+5) با استاندارد یورو 5 است.

در استاندارد یورو 5 میزان مجاز اکسیدهای نیتروژن بسیار سخت‌گیرانه است. این محدودیت زیاد بر روی میزان ذرات معلق در خودروهایی با سطح استاندارد آلایندگی یورو 5 گام‌های بزرگی در راه رسیدن به سطح کیفی مورد انتظار برای ارتقای سلامت جامعه و حفظ محیط‌زیست است. پیکاپ آسنا دنده‌ای یک خودرو دوگانه‌سوز (گاز و بنزین) یک خودرو سازگار با محیط‌زیست است که امکان استفاده از سوخت CNG نیز در آن مهیا است. همین این امر نیز تا حد زیادی در کاهش مصرف بنزین و سطح آلاینده‌ها بسیار مؤثر است.

© تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی آمیکو محفوظ است.

united kingdom flag animation