01

کامیون 2631 یورو 5 جان‌سخت جاده‌ها و معادن (جان‌سخت)

شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) ازجمله شرکت‌های است که درزمینهٔ تولید خودروهای تجاری فعال است و تنوع خوبی از این خودروها را در سبد محصولاتش دارد.. این شرکت توانسته است با تولید و عرضه انواع خودروهای سنگین و نیمه سنگین و سبک بخشی از تقاضای بازار را تأمین نماید.

شهرها قلب اقتصاد جهانی هستند و بیش از 80 درصد تولید ناخالص داخلی جهان را تشکیل می‌دهند. جاده‌ها، ریل‌ها و سایر اشکال حمل‌ونقل شریان‌هایی هستند که این قلب را تغذیه می‌کنند. وقتی این‌ها مسدود یا ضعیف می‌شوند، کسب‌وکارها، ساکنان و شهرها همگی آسیب می‌بینند و هزینه‌های اقتصادی بالا می‌رود.

در معادن نیز حرکت چرخ کمپرسی‌ها، ضامن استخراج، برداشت و توسعه معادن به شمار می‌آید و در پروژه‌های راه‌سازی و سدسازی و ساختمانی و سایر پروژه‌های عمرانی نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند. در بخش خودروهای تجاری، کارایی این‌گونه خودروها مبنای توسعه محصول هست و برخلاف خودروهای سبک، قالب‌های مشخص و شناخته‌شده‌ای دارند که همواره در آن قالب ساخته می‌شوند.

طراحی کامیون آمیکو 2631 یورو 5 به دست مهندسین و طراحان گروه صنعتی آمیکو انجام‌شده است و در نوع خود منحصربه‌فرد هست. سبک طراحی این کامیون مانند کامیون‌های اروپایی بدون دماغه است و نمای جلوی خودرو برای مشتریان بسیار جذاب به نظر می‌رسد.

کامیون 2631 یورو 5 در حقیقت نسخه ارتقا یافته مدل یورو 2 این کامیون هست که بهبود زیادی در عملکرد پیشرانه و سیستم تعلیق و توانایی باربری آن صورت پذیرفته است. این خودرو از موتور توربو دیزل 6 سیلندر خطی با حجم 12 لیتر توان 400 اسب بخار و گشتاور 1950 نیوتن متر بهره می‌برد. ارتفاع نسبتاً زیاد خودرو از زمین و همچنین تکنولوژی، آلیاژ و طراحی قطعاتی که در ساخت قسمت جلو زیرین آن به‌کاررفته، این امکان را می‌دهد تا در محیط‌هایی مانند معادن، بدون مشکل به فعالیت ادامه دهد. طراحی آن به شیوه‌ای است که مناسب برای امور سخت و مشکل هست.

© تمامی حقوق این سایت برای گروه صنعتی آمیکو محفوظ است.

united kingdom flag animation