افتتاحیه 1904 گرگان


آمیکو به گروه 55+1 رسید/ سومین نمایندگی آمیکو در شمال کشور افتتاح شد

شرکت آمیکو که در حدود 30 سال گذشته توانسته در حوزه تولید خودروهای تجاری سنگین و نیمه سنگین، سواری ( پیک آپ)، موتور سیکلت و دیگر صنایع تولیدی چون باتری به توانمندی و اعتبار مناسبی دست کشور دست پیدا کند، در سال جاری با افزایش نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور، مشتری مداری و کیفیت خدمات را سرلوحه اهداف خود قرار داده است.


در این راستا شرکت آمیکو به میزبانی نمایندگی جدید این برند با کد 1904 و مدیریت مهندس بابک داداش زاده، طی مراسمی در هفته گذشته با همکاری هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان گلستان، برنامهایی پر هیجان در منطقه نهارخوران گرگان برگزار کرد که مورد استقبال مردم و علاقه مندان واقع شد.

در این مراسم که با همکاری و حضور مسئولین و مدیران سازمان ها و ارگان های استانی چون استانداری، سازمان فرهنگی هنری شهرداری، هلال احمر، نیروی انتظامی، اداره ورزش و جوانان، شورای شهر و ... برگزار شد، مردم استان گلستان و شهر گرگان ضمن استقبال از پیک آپ آسنا سوالات بسیاری در خصوص خریداری این خودرو مطرح کردند.


داداش زاده مدیر نمایندگی 1904 آمیکو در این خصوص به گزارش بازار گفت: به دلیل پتانسیل های جغرافیایی و گردشگری که در منطقه شمال استان خراسان و گلستان وجود دارد، بخش زیادی از بازار خودرو در این مناطق به خودروهای شاسی بلند اختصاص یافته است. وی افزود: از این رو وجود خودرویی که توان فنی بالا و ا استحلاک کم به مشتریان عرضه کند از جمله نیازهای منطقه است. داداش زاده در خصوص انتخاب نمایندگی آمیکو نیز گفت: شخصا تجربه همکاری با دیگر برندها را نیز داشته ام اما دو نکته مهم در خصوص آمیکو وجود دارد که تصمیم گرفتیم همکاری این برند باشیم. ابتدا این که آمیکو خودروی موجود و ساخته شده را به فروش می رساند نه خودروهایی که هنوز نه ساخته شده اند و نه قطعات CKD آنها وارد کشور شده است. دوم اهمیت خدمات پس از فروش و البته روند رو به جلو این برند ایرانی که حاصل تفکر مرحم تقی تقی زاده اصل مدیرعامل فید این برند است.


گفتنی است نمایندگی 1904 آمیکو در استان گلستان دارای 2 هزار متر مربع وسعت است که 1400 متر ان به بخش خدمات پس از فروش و تعمیرگاهی و  انبارهای قطعات اختصاص یافته است. با افتتاح این نمایندگی در استان گلستان 15 نفر کارآفرینی مستقیم انجام شده است که به گفته داداش زاده ( مدیر نمایندگی 1904) در سال آینده با افزیاش شعب نمایندگی در شهر های دیگر به حدود 60 نفر خواهد رسید.

 مشاهده تصاویر بیشتر ....


چاپ