بازدید وزیر راه و شهر سازی از غرفه آمیکو

بازدید وزیر راه و شهر سازی از غرفه آمیکو

وزیر راه در بازدید از غرفه ارس خودرو دیزل (آمیکو) بر استفاده از توانمندی های بخش خصوصی در حوزه حمل ونقل تاکید کرد.

عباس آخوندی وزیر راه و شهر سازی ظهر امروز _یکشنبه_در حاشیه افتتاح دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور در غرفه شرکت ارس خودرو دیزل از شرکتهای تابعه گروه صنعتی آمیکو  ضمن بازدید از تولیدات جدید این شرکت از نزدیک در جریان فعالیتهای شرکت آمیکو قرار گرفت.
 وزیر راه و شهر سازی در این بازدید با تاکید بر توانمندی های بخش خصوصی در عرصه های مختلف و بویژه صنعت حمل ونقل و لزوم توجه به درون گرایی در اقتصاد مقاومتی تصریح کرد : برای تشویق از تولید و برند ملی آمیکو بعنوان تولید داخلی ، امیدوارم بخشهای مختلف وزارت راه و شهر سازی بتوانند از تولیدات این شرکت استفاده نمایند
غلامرضا صادقیان مدیر عامل شرکت نیز در این بازدید گفت:افتتاح این نمایشگاه توسط شخص وزیر و حضور ایشان در کنار تولیدکنندگان بخش خصوصی مایه دلگرمی فعالان این عرصه می باشد.صادقیان افزود: محصول جدید وانت پیکاپ دوکابین آمیکو با موتور یورو 5 ،قدرت 2400 سی سی بوده و تنها خودرو  ساخت داخل با استانداردهای 88 گانه می باشد.
مدیرعامل شرکت ادامه داد:با تلاش کارکنان مجموعه گروه صنعتی آمیکو در منطقه آزاد ارس در حال حاضر روزانه تعداد 40 دستگاه از وانت پیکاپ جدید در شرکت آمیکو تولید میگردد.

گفتنی است دومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته با حضور وزیر راه و شهرسازی و مقامات مسئول مرتبط با این حوزه امروز یکشنبه (26 آذرماه) در محل مصلی تهران افتتاح شد.
 در این نمایشگاه 205 شرکت حضور دارند که اکثریت  شرکت‌های حاضر از فعالان بخش خصوصی هستند. این نمایشگاه به مدت سه روز از 26 تا 28 آذرماه در محل مصلی امام خمینی برگزار می‌شود.چاپ